bilişim danışmanlığıYazılım ve donanım teknolojileri her geçen gün gelişirken işletmelerin bilişim konusunda “hangi dizüstünü alsam” sorusundan daha farklı taleplerinin olması doğal bir süreç. Bu konuda da değişen teknolojinin yönü daha açık kollara sahip ve bulut teknolojisine yönelik hal alırken bir çok müşterime yazılım ve donanım konularında ihtiyaçlarına uygun, pratik ve kaliteli çözümleri sunuyorum.

İlgili konularda ister CRM konusu olsun, ister kullanılacak yazılımın seçimi olsun tedarik, kurulum ve eğitim süreçlerinin planlanmasında yer alarak yeniliklere ayak uydurma sürecinin minimum iş kaybı ile gerçekleşmesini hedefliyorum. Zira firmaların en büyük sıkıntıları, hal’i hazırda kullanılan sistemlerinden yeni ve gelişmiş teknolojilere adım atmaları sürecinde oluyor. Bu yaklaşım sayesinde firmanın çalışanlarının verimliliğinin azalmamasını garantiliyorum.

Veri analizi ve yedeklenmesi konularında harici hard disk kullanımından epey ötesine geçtik yıllar önce. Müşterilerimin çoğu cloud computing adı verilen bulut teknolojisi ile tanıştılar. Bu sayede veri kaybı risklerini en aza indirgemiş halde kendilerine stabil çözümler sunabiliyorum.

Gerekli yazılımların lisanslanması konusunda verdiğim danışmanlık hizmeti sayesinde bir çok yazılımın olası meblağlardan daha hesaplı olarak edinilmesini kampanyalar ve bayiilikler aracılığı ile sağlıyorum. Bu sayede firmanın lisanssız yazılım kullanması ile karşı karşıya kaldığı riski, en hesaplı ve en uygun çözümlerle ortadan kaldırıyorum.

Firmanın çalışanlarının verimliliğinin artması konusunda gerekli takip, raporlama ve düzenlemelerin yapılması için de müşterilerime yardım ediyorum.