Antalya'dan TÜM DÜNYAYA

Hakkımızda Bilgiler.

Yıllardır süren bir yolculuğu kısaca özetleyelim.

Geçmişten Geleceğe.

1992’de başlayıp, devam eden yolculuğumuz.

Geçmişimiz.

1992 yılında SDS ismi ile başlayan yolculuğumuzda İstanbul’da birçok firmaya yazılım ve tasarım desteği verdik. 2004 yılından itibaren ATG (Antalya Tasarım Grubu) olarak yolumuza devam ederken, Microsoft’un arama motoru geliştirme çalışmalarında aktif görev aldık. 2009 yılından itibaren 3D tasarım işlerine başladık ve Ahen Proje ile ortak bir yolda ülkenin bir çok noktasında projeler ürettik ve inşaatlar yaptık.

GELECEĞİMİZ.

Ülkemize değer katan tasarımlar yaratmaya devam edeceğiz elbette, ama gözümüz yükseklerde. Ülke dışında ses duyuran projelere imza atmak için hazırlıklarımız devam ederken, bu yolculukta gelin birlikte mesafeleri aşalım.
 
Bize isteklerinizi söylemeniz yeterli. Gerisini biz hallederiz.

Hakan Özerdem

Kurucu

Samsun’da doğdu. İstanbul’da eğitim hayatı Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi ve ardından İstanbul Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde devam etti.

1992 yılından itibaren Şişecam Paşabahçe, İTO Kilit, Siemens, OrionNet, Mynet başta olmak üzere çeşitli şirketlerde proje yöneticisi olarak görev aldı.

2000 yılından itibaren Microsoft ile çeşitli araştırma çalışmalarında görev aldıktan sonra inşaat sektöründe tasarım konusunda uzmanlaştı.

Halen Antalya ve İstanbul arasında geçen yaşamında, iş dışında motosiklet üstünde seyahatler yapmayı, Antalya sokaklarında bisikletle dolaşmayı sever.

 

Proje mi lazım?

Size hemen kaliteli ve uygun çözümler sunabiliriz. Bize yazmanız, veya telefonlarımızdan ulaşmanız kafi.